Home / Cinsel Sağlık Ürünleri / Su Bazlı Büyütücü Süper Pompa

Su Bazlı Büyütücü Süper Pompa

 

Bathmate Hydromax X30, su ile çalışan yeni nesil bir penis pompasıdır.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, cilt için güvenlidir.

Sadece 15-20 dakikalık süre ile günde 1 kere kullanılması gerekmektedir.

Etkisini 1 aydan sonra gözlemleyebilirsiniz. Maximum sonuca ulaşana kadar kullanılması tavsiye edilmektedir. Magnum Power Büyütücü kremle birlikte kullanımda mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir.

Bathmate Hydromax X30 Nasıl Kullanılır ve Çalışır?

İster banyoda, duşta suyla ya da isterseniz hava ile de çalışır.Öncellikle küveti su ile doldurun.Tek el kullanılarak birkaç dakikada egzersiz uygulamalarına başlayabilirsiniz.

Küvetteyken Bathmate Hydromax X30’u su ile tamamen dolana kadar suyun içine sokun,Daha sonra su dolan kısma penisinizi yerleştirilir ve kapatılır.Vakum için gerekli olan olağanüstü su gücünü kullanmaya başlayın.Penisin tamamını kaplar böylece tüm şaft uzunluğu boyunca genişliği arttırır.

Bathmate Hydromax X30’u penis köküne doğru aşağıya vakum oluşturana kadar birkaç kez itin.Böylece oluşan basıncı hissetmeye başlayabilirsiniz.İçindeki fazla suyu Bathmate’ in üzerinde yer alan basınç bırakma vanasından çıkmaya başlar.Bu da Bathmate Hydromax X30’un içinde hacim ve alan üretir.Böylece büyüme için gerekli olan denge elde edilmiş olur.Basınç bırakma vanasından artık su çıkmayana kadar 4-5 kez pompalamanız gerekir. Tek el dahi kullanılarak birkaç dakikada rahatlıkla uygulanabilirsiniz.Normal boşaltıma izin veren pompa, kullanılırken penisin köküne uyması için özel olarak tasarlanmış Ultramax pleasure halkasıyla birlikte kullanılabilirPompa tabanı, maksimum büyümeyi, genişlemeyi ve minimum rahatlığı başarırken minimal basınç gücüne izin verecek şekilde tasarlanmıştır.Bathmate de daha fazla su gücü kullanılması, penisi büyütmeyi  kolaylaştırır ve daha fazla hidro vakum oluşturur.

Bathmate Hydromax X30’u daha fazla pompalayamadığınız zaman, beş dakikalığına ara vererek rahatlamanızı sağlayan en ideal vakumdur.Her dört ya da beş dakikada bir tekrar pompalamayı deneyin.Penisiniz büyürken, pompaladığınız her seferinde fazla suyu Bathmate Hydromax X30’ in üstünden dışarıya atar. Fakat her zaman daha fazla pompalayamadığınız bir noktaya gelirsiniz. Pompanın sıkıştırması durduğunda, tek yönlü vana kapanır.Bu suyun Bathmate Hydromax X30’ in içine dönmesini durdurur.Eşsiz pompa tasarımı sayesinde, iç hacim genişler ve orijinal hacmine dönmeye çalışır.Çünkü Bathmate Hydromax X30’ in içindeki su, katıymış gibi hareket eder.Bu durumda daha fazla sıkıştırılamayacağı ya da genişletilemeyeceği için sadece penis bölgesinin çıkarılan suyun hacmini alabileceği anlamına gelir.

Daha sonra yine her beş dakikada bir tekrar pompalamayı deneyin.Penisiniz vakumla büyürken, her pompaladığınız fazla su Bathmate Hydromax X30’un üstünden dışarıya atılır.

Basıncın çok olduğunu hissettiğiniz andan itibaren, Hydromax’ in üstündeki basınç bırakma vanasını hafifçe aktif hale getirin.Bu basıncı serbest bırakmanızı sağlayacaktır. 15 dakikadan sonra, Bathmate Hydromax X30’un üstündeki basıncı bırakma vanasına basarak basıncı bırakın ve üniteyi çıkarın.Ayağa kalkın ve sonucu anında görün. Kullandığınız ilk andan itibaren sonuçlarını göreceksiniz.

Her egzersiz seansı için 15 dakika önerilmektedir.En iyi sonucu almak için üniteyi haftada üç defadan az olmamak kaydıyla ya da her gün bir defa kullanım yaparak egzersizlerinize devam etmeniz gerekmektedir.

penis büyütücü pompa

suyla çalışan penis büyütücü

Bathmate Hydromax X30

About admin

Check Also

Shark Geciktirici Sprey + Bufalo Enerji Çikolatası

Neden Bu Site Güvenilir? Firmamız sadece internetten alışveriş yapılan bir firma değildir.10 seneyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir